Projekty Doradcze

Przedsiębiorstwa

Dostawcy IT

Inwestorzy IT

Projekty Edukacyjne

Szkolenia

Wydawnictwo

O nas

Od 10 lat firmy konsultingowe BPC Group wspierają wiedzą duże i średnie przedsiębiorstwa w procesach informatyzacji. Z usług edukacyjnych i doradczych konsultantów korzysta obecnie niemal 85% przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych w Polsce, które systematycznie inwestują w nowe technologie IT.

Projekty realizowane przez BPC Group obejmują złożone procesy biznesowe całego przedsiębiorstwa, jak również wybranych obszarów merytorycznych: produkcji, logistyki i magazynu, sprzedaży czy analityki zarządczej. Konsultanci wspierają przedsiębiorców na każdym etapie wyboru rozwiązania, począwszy od analizy procesów biznesowych, poprzez opracowanie zapytania ofertowego, aż po prezentację systemów, negocjacje warunków umowy oraz nadzór nad wdrożeniem.

Konsultanci BPC Group prowadzą systematyczne analizy rozwiązań informatycznych, które oferowane są przedsiębiorstwom przez producentów z Polski i z zagranicy. Na bieżąco gromadzą dane o możliwościach systemów, aktualizacjach i warunkach sprzedaży. Co roku przez konsultantów BPC Group pozycjonowanych jest ok. 250 zaawansowanych systemów informatycznych oraz weryfikowanych jest kilkaset firm IT pod kątem posiadanych przez nie kompetencji. Konsultanci na bieżąco monitorują również opinie kadry zarządzającej przedsiębiorstw na temat stopnia wykorzystania rozwiązań IT w praktyce oraz badają zadowolenie użytkowników systemów.
Aktualne i kompleksowe informacje z rynku o potrzebach informatycznych
przedsiębiorstw oraz obszerna baza wiedzy o funkcjach systemów i kompetencjach
dostawców IT czyni usługi doradcze unikatowymi na rynku Polskim.

Z wiedzy BPC Group korzystają producenci i dostawcy rozwiązań informatycznych z Polski i z zagranicy. Konsultanci wspierają kadrę zarządzającą firm informatycznych w procesach wprowadzania rozwiązań na rynek polskich przedsiębiorstw, budowania sieci dealerskich czy też dywersyfikacji sprzedaży.

Oprócz doradztwa świadczonego w sposób zindywidualizowany BPC Group organizuje warsztaty i szkolenia dla przedsiębiorców. Działania edukacyjne prowadzone są w ramach BPC Training Centre. W ciągu ośmiu lat działalności w obszarze zagadnień informatycznych zostało wyedukowanych kilka tysięcy osób: reprezentantów różnych sektorów rynku wywodzących się zarówno z kadr informatycznych, jak i pionów decyzyjnych.

W oparciu o pozyskaną wiedzę z rynku BPC Group publikuje Raporty Analityczne o stanie informatyzacji polskich przedsiębiorstw. Publikacje stanowią kompendium wiedzy BPC Group dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań IT. Trafiają do przedsiębiorstw wybranych branż rynku, do osób, które uczestniczą w procesach wyboru systemów IT.
 
Copyright 2007 – 2022 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują
wyłącznie BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
Polityka Prywatności Grupy BPC
Zapoznałem się
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie
oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności Grupy BPC.